O nás

Sme autorizovaný predajca pneumatík, plechových, hliníkových diskov a auto doplnkov vrátane servisnej podpory.

Naše začiatky siahajú do roku 1999 a od tohoto roku je našou snahou vyhovieť individuálnym prianiam klienta vytvorením zákazníckych vzťahov, na ktoré sa môže náš klient spoľahnúť.

Ponúkame širokú škálu servisných služieb pre každé auto bez rozdielu značky a roku výroby. Sme moderný servis v nových priestoroch a pravidelne školený personál je zárukou neustále širšej ponuky služieb pre komplexnú starostlivosť o Vaše auto. Počas opravy vozidla sa postaráme aj o Vás, u nás nájdete príjemné posedenie s občerstvením s možnosťou odvozu v prípade dlhej opravy.

Pre klientov sme k dispozícii v pracovných dňoch od 7:30 do 16:30 hod. a každú sobotu od 7:30 do 12:00.

Vyskúšajte už dnes kontrolu funkčnosti vozidla na linke aktívneho servisu ZDARMA a objednajte sa cez online prístup alebo telefonicky na tel : 0905 647 975 na vyhovujúci voľný termín.


Na našej predajnej a servisnej prevádzke sme vytvorili pre klientov prostredie, ktoré umožní dobrú orientáciu, prístup a bezpečné parkovanie s občerstvením.

Za celé obdobie našej činnosti sa s našimi klientmi vždy veľmi radi stretávame pri sezónnom prezúvaní zimných a letných pneumatík.